Strona główna img Aktualności img SKwP - Konferencje dla Biur Rachunkowych

SKwP - Konferencje dla Biur Rachunkowych

Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce - partner merytoryczny  wydarzeń, zaprasza na:

  • I Ogólnopolską Konferencję Biur Rachunkowych i Przedsiębiorców – KONEL
    4 października 2018 r. , Wrocław, Hala Stulecia, Centrum Kongresowe

KONEL to unikatowe wydarzenie łączące dwa obszary biznesowe i służące wymianie doświadczeń oraz wiedzy z zakresu outsourcingu usług księgowych.
Celem konferencji jest identyfikacja stanu współpracy oraz poszukiwanie rozwiązań przyszłościowych pomiędzy biurami rachunkowymi a przedsiębiorcami. W programie pojawią się kwestie, które stanowią najbardziej newralgiczne obszary funkcjonowania współpracy przedsiębiorców z biurami rachunkowymi.
Dobór wykładowców i panelistów, będących wybitnymi profesjonalistami w zakresie rachunkowości i biznesu, gwarantuje wysoki poziom wydarzenia.
Dokumentem kończącym I Ogólnopolską Konferencję Biur Rachunkowych i Przedsiębiorców będzie wypracowana DEKLARACJA DOBRYCH PRAKTYK - zbiór zasad zapewniających wysoką jakość współpracy pomiędzy księgowym i przedsiębiorcą. 
Więcej informacji i rejestracja na stronie 
www.konferencjakonel.eu

 

  • I Ogólnopolski Kongres Biur Rachunkowych
    22-23 listopada 2018 r. w Kielcach

I Ogólnopolski Kongres Biur Rachunkowych to platforma wymiany wiedzy, doświadczeń i usług. Wydarzenie to skierowane jest do wszystkich osób związanych z branżą MŚP - księgowych, właścicieli biur rachunkowych czy dostawców, którzy świadomie podchodzą do kwestii rozwoju oraz innowacji w sektorze gospodarki, którego są częścią.

Informacje i rejestracja na stronie www.okbr.targikielce.pl/

}
© 2019 Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Oddział Okręgowy w Zielonej Górze. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Polityka plików cookies | Regulamin Polityka RODO